Pracovník / Pracovnice v sociálních službách / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

FirmaPéče srdcem, z.ú.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda26 000 Kč až 31 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt E-MAILEM: [email protected]

Požadavky:
zkušenost z péče o seniory, kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo zdravotnické + bydliště v Ostravě, flexibilní zaměstnanec.

Náplň práce:
Pečovatelka v domácnosti klienta v Ostravě. Tato spočívá v pomoci při zvládání
běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoci při osobní hygieně, pomoci při zajištění stravy,
pomoci při zajištění chodu domácnosti, aktivizační činnosti.

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, 13. plat, 25 dnů dovolené a dalšíbenefity

Úvazek: min. 30, max. 40 hod. týdně, pracovní doba nerovnoměrně rozvržená.

Mzda: 31 000 Kč / 40 hod. týdně

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 31 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona
  • Zvláštní prémie: čtvrtletní prémie
  • Jiné výhody: 13. plat, benefity

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Péče srdcem, z.ú., IČ: 04629531
datum zveřejnění nabídky práce:21. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Vávrová MBA, ředitelka
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.pecesrdcem.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Péče srdcem u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 000 Kč až 31 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona, Zvláštní prémie: čtvrtletní prémie, Jiné výhody: 13. plat, benefity, ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ, DPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Ostrava, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.